O Nas

Usługi, które proponujemy, to znakomity sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Skorzystanie z nowych rozwiązań pozwala głównie na oszczędność czasu, który musieliby Państwo poświęcać tradycyjnemu modelowi współpracy. Nie musisz też jeździć do biura, stać w korkach, spędzać czasu na poczcie. Aby utrzymać wysoki poziom usług oferowanych przez naszą firmę, musimy iść z duchem czasu. Nasze rozwiązania są szybkie, proste i komfortowe a każda usługa online, której udzielamy jest rzetelna, kompleksowa i poparta wieloletnim doświadczeniem.
Aby skorzystać z naszych usług wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na naszej stronie głównej odnośnie usługi, która nas interesuje. W ciągu 24h nasz specjalista z danego działu skontaktuje się z Państwem. Klient także może wybrać formę komunikacji, która jest dla niego bardziej komfortowa.

DOSTĘP DO SERWISU 24H
Bez wychodzenia z domu i bez wizyty w biurze, wygodnie i online, o dowolnej porze dnia i z dowolnego miejsca Klient może skorzystać z naszych usług przez Internet.

SZYBKIE ŚWIADCZENIE USŁUG
Analizę i wycenę Państwa sprawy sporządzamy w ciągu kilku godzin. Natomiast wykonanie usługi świadczymy dla Państwa już w terminie do 24h od chwili zaksięgowania lub otrzymania powiadomienia o dokonaniu płatności na nasze konto.

BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie informacje przesyłane przez Klientów za pośrednictwem naszego Serwisu (formularz zgłoszeniowy/kontaktowy) są w pełni bezpieczne, dzięki specjalnemu protokołowi szyfrowania danych SSL.

BEZPŁATNA ANALIZA I WYCENA USŁUGI
Zarówno wysłanie zapytania w postaci wypełnionego formularza zgłoszeniowego, jak również analiza i wycena Naszej usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Klient nie ponosi również żadnych kosztów w przypadku ewentualnej rezygnacji z Naszej oferty przed wykonaniem usługi.