Konsultacje online

SZANUJEMY TWÓJ CZAS I PIENIĄDZE – UDZIELAMY PORAD ONLINE
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zakres oferowanych usług poszerzyliśmy o konsultacje online. To rozwiązanie kierujemy do osób, które potrzebują szybkiej pomocy specjalisty, choćby w zakresie analizy sytuacji firmy lub dokumentów, czy wyjaśnieniu nurtującego ich zagadnienia księgowego. Każda sprawa omawiana jest przy użyciu jednego z trzech kanałów komunikacji. Dzięki internetowej formie konsultacji zaoszczędzą Państwo zarówno czas, jak i pieniądze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

3 KROKI DO PORADY KSIĘGOWEJ ONLINE:
1. Zadzwoń do nas, powiedz czego dotyczy sprawa – udzielimy od razu odpowiedzi czy jesteśmy kompetentnie udzielić porady na wybrane zagadnienie przez Internet i ustalimy wstępnie termin porady. W pierwszej kolejności zapraszamy do kontaktu w celu omówienia tematyki, preferowanej formy kontaktu i dogodnego terminu konsultacji. 
2. Wypełnij formularz i zapłać za pośrednictwem płatności internetowych – płatność otrzymamy w przeciągu kilku minut.
3. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty i udzielimy porady za pośrednictwem wybranego przez Ciebie kanału komunikacji – bez limitu czasowego.
 
Odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytanie dotyczące sprawy. Jesteśmy również w stanie zaopiniować/odnieść się do dokumentów które Państwo mogą nam udostępnić online.